En iyi Türk damatlık markaları olarak Altınyıldız, Beymen, Vakko ve Sarar ön plana çıkıyor. Özel dikim damatlıklar da oldukça popüler. Fiyatlar ise 299TL den başlayıp 15.000TL ye kadar çıkabiliyor. Seçim yapmak zor olabilir hem marka ve fiyat hem renk seçimi sizi zorlayabilir. Ben bu yazı ile işinizi biraz kolaylaştırıp en iyi türk damatlık markalarını özetliyor olacağım. 2016 damatlık modelleri ile ilgilenenler için işte durum:

En iyi Türk Damatlık Markası: Altınyıldız

Altınyıldız Classics fiyat/kalite karşılaştırmasında en üst sırada yer alıyor. Boyner grup iştiraki olan Altınyıldız Classics de limited edition etiketi bulunan bazı damatlık modelleri sıradışı kumaşlara sahip. Slim fit serisinin çok iddalı olduğu markanın web sitesinde çok daha uygun fiyata bulabileceğiniz  modeller var var. Altınyıldız’ın en iyi Türk damatlık markası olması kesim ve kumaş kalitesi ile alakalı.

altinyildiz damatlik modelleri

Ceketlerin kesimi Türk erkeklerine fit eden cinsten. Bel arka ve kol kıvrımlarında potluk seviyesi bir hazır giyim tasarım için mükemmel seviyede.

altinyildiz siyah damatlik modelleri

Navy damatlıklar ve koyu mavi damatlık modelleri son bir kaç yıldır oldukça popüler. Altınyıldız Classics damatlık modellerinde ışık altında oldukça güzel renge bürünen ve ince detaylara sahip modellere göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum. İndirim zamanında birden fazla damatlık almanın çok mantıklı olduğu erkek markasında fiyatlar 599 TL den satılıyor.

turk damatlik markalari mavi takim

Türk Damatlık Markalarının 2 numarası Sarar

Eskişehirli marka damatlık fiyatlarını 419TL’den başlatıyor ve 909 TL’ye kadar uzanıyor. Sarar markası altında CSS ve Interview gibi alt markalar var. CSS çok daha uygun fiyata sahip. Interview serisi ise dar kesim ve İtalyan giyim tarzı sahip erkeklere hitap ediyor.

turk damatlik markalari sarar takimlik

turk damatlik markalari sarar

İnternet sitesi rakiplerine göre daha az içeriğe sahip olan Sarar’ı tercih etmek isterseniz, mağazasına gitmenizde fayda var. Çünkü websiteleri sınırlı ürün sunduğu gibi zor arayüzü ile size engel olabilir.

Vakko Damatlık Modelleri

Vakko damatlık 2016 yılında iddialı bir koleksiyon ile girdi. Vakko damatlık fiyaları 4490TL den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Wcollection alt markasında daha uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Tamamı klasik modellerden oluşan Vakko damatlık modelleri yıllardır aynı tarz ve stili sunmaya devam ediyor. Yüksek fiyatları sebebiyle listenin 4.sırasında yer alıyor.

vakko turk damatliklar

Kiğılı Damatlık Modelleri

Kiğılı damatlık fiyatları bu listede yer alan markalar arasında en uygunu ve en iyi 5.marka. 299 TL den başlayan fiyatlar ile e-ticaret sitesinde bulabilirsiniz. En pahalı smokin fiyatının 597TL den satıldığı Kiğılı grubuda farklı markalar altında farklı fiyat sunan tekstilciler arasına girdi. Abdullah Kiğılı markası altında özel dikim ve daha premium ürünler sunan Türk damatlık markası yine websitesinde koleksiyonunu sunuyor.

 kigili turk damatlik

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *