Tarkan’ın giyim tarzı ile ilgili ‘imaj danışmanı’ kişiler dönem dönem Tarkan kötü giyiniyor açıklaması yapıyor. Buna katılmak pek mümkün değil. Tarkan’ın giyimi her zaman özenilen, taklit edilen ve hayranları tarafından beğenilen şekilde olmuştur. Pop müzik sanatçısı olmanın maliyeti olarak sürekli yenileme yapması aslında bir zorunluluk, sektörün doğası gereği.

tarkan gri ceket

tarkan giyim tarzi tarkan giyim tarzi

Tarkan Modası

…Rıfat Özbek’e Emanet

Tarkan’ın belli dönemlerde farklı imaj danışmanları ile çalışma imkanı oldu. Londra’da yaşayan Rıfat Özbek ile daha klasik, daha maskulen bir adam gördük. Tarkan’ın giydiği markalar ağırlıkla İtalyan ve Türk. Beyoğlu’nda vintage mağazalarını seviyor, spor tarzı alışverişlerinin çoğunu burada yapıyor. Amerika’da evi bulunan Tarkan, Amerikan mağazalarından uygun fiyata alışveriş yapıyor. Tarkan giyim tarzı kesinlikle pahalılığı değil, şık olanı kombinleme üzerine kurulu.

tarkan giyim yelek tarkan giyimi beyaz gomlek

 

Tarkan Stili

Tarkan’ın eleştirilen giyim tarzı ispanyol paça, abartı kürkler ve boyu kısa olmasına rağmen takım elbise tercihi. Burada atlanılan konu şu. Tarkan her yeni albümünde, yeni bir Tarkan, yeni bir lansman ile insanların önüne çıkıyor. Bunu yaparken saç tarzından, kıyafetine, tarkan logosundan, dans şekline kadar kapsamlı ve bilinçli bir şekilde yapıyor.

tarkan megastar giyimi

Tarkan’ın giyim tarzı kesinlikle marka, baskılı, şekilli figürler içeren kıyafetlerden oluşmuyor. Aksine, Tarkan tercih ettiği tişört, gömlek modellerini olabildiğince tek renk ve sade olmasına dikkat ediyor. O yüzden, Tarkan bir kürk bile giyse, ispanyol paça pantolon ile çölde dans etse bile samimi bir hava katıyor, taşıdığı düz ve sade renkler bize bildiğimiz Tarkan mesajını veriyor.

tarkan giyimi

tarkan kiyafeti

tarkan gibi giyinmek

tarkan klasik giyim

tarkan klasik giyimi

tarkan modasi tarkan nasil giyiniyor tarkan smokin tarkan spor giyim tarkan stili

tarkan takim elbise

tarkan tarzi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *