Siyah takım elbise kombinasyonları yaparken en önemli seçim gömlek tercihi. Siyah ile beyaz zıt gibi görünen fakat en uyumlu iki renktir. Birbirine en uyumlu, zıt iki renk olan siyah ile beyaz sadeliğin bir sembolü. Siyah takım elbise modelleri kullacaksanız aklınıza ilk gelen beyaz renk gömlek olsun.

siyah takim elbisene hangi gomlek

Siyah takımın içine ne renk gömlek giyilir?

Siyah takım elbiseye en uygun gömlek, beyazdır. Farklı desen ve modeller kullanabilirsiniz. Kravat tercihiniz siyah olursa mükemmel bir uyum olur. İpek gömlek yerine göre, ağırlığına göre uygun olur. Örneğin önemli bir toplantı için ipek gömlek daha iyi gidebilir. siyah takim elbiseye mavi gomlek

Siyah takım elbise içine mavi gömlek hatta lacivert gömlek tercih edilebilir.  Günlük hayatta kullanacaksanız siyah takım elbisenizi, beyaz gömlek giymeniz gerekmeyebilir. Cenaze, düğün ve toplantı gibi ortamlarda beyaz gömlek uygun olurken, günlük kullanım için siyah takım elbise içine mavi gömlek veya lacivert gömlek giyebilirsiniz.

siyah takim elbiseye siyah gomlek

 

Siyah takım elbiseye siyah gömlek

Siyah takım elbise içine siyah gömlek sizi boğar. Mümkün olduğunda bu tarz giyinmekten kaçının. Mafya vari hava değil sadece özellikle yaz aylarında karşınızdaki kişilere negatif mesaj verirsiniz. Kravat seçimi oldukça zordur. Komple siyah giyinseniz bile kravat dahil çok hoş bir mesaj vermez. Bunun bir çok sebebi olmak ile beraber, siyah rengin matem ve ölümü yansıtıyor olması büyük etken.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *