Stil adam,Şenol Güneş. Dünya Kupası performansı ile başarılara imza atan, FC Seoul’u çalıştıran işinden oldukça başarılı bir teknik adam. Onu stiladam yapan nedenlerin başında, kaliteli bir duruş ve kıyafetleri taşıyabilmesi yatıyor.

senol-hoca-stili

Şenol Güneş Kıyafet Eleştirisi

Şenol Güneş giyim tarzı ile ilgili çok fazla eleştirilere maruz kaldığı dönemleri hatırlayanlarınız vardır. Bugün, sahada herkesi kendine baktırabilen bir hale gelen hoca, dünya kupası döneminde Türkiye’ye yakışacak bir ‘tarzı’ olmadığından bahsedilirdi. Halbuki Güneş, o dönem bol kesim takım elbiselerini tercih ediyordu çünkü 90lı yıllara hükmeden bir kültür haline gelmişti.

senol-hoca-nasil-giyiniyor

Şenol Güneş Giyim Tarzı

Bugünlerde Şenol Güneş giyim tarzı ile yeşil sahalarda en şık giyinen ve bunu üzerinde taşıyabilen ender teknik adamlardan birisi. Öncelikle, fiziğinin düzgün olması ve ağırbaşlı olması klasik takımları rahat taşımasını sağlıyor. Ülkemizin her bireyinde olan sıcak kanlı olma durumundan ötürü, spor klasik tercihlerde bulunuyor.

senol-gunes-nerden-giyiniyor

senol-hoca-nerden-giyiniyor

Şenol güneş esmer tenini iyi kullanarak, iddialı gömlek ve ceket seçimlerinde bulunabiliyor. Beyaz ve mavi tercih kıyafetlerini çok daha fazla gösterişli yapıyor. Geleneksel erkek modelinin aksine punte, dama, çiçekli desenler kullanmaktan çekinmiyor ve cidden çok yakıştığını görüyoruz.

senol-gunes-gibi-giyinmek

senol-gunes-takim-elbisesi

senol-hoca-giyim-stili senol-hoca-giyim-tarzi senol-gunes-takim-elbise-mavi senol-gunes-giyimi    senol-gunes-takim-elbise senol-gunes-nasil-giyinir

Şenol hoca iddalı renkler ile kombin tercihleri yapsa bile, klasik renkler genel tercihi. Mavi ve beyaz gömlek, siyah ceket favorileri. Aksesuar olarak kış döneminde atkı, her daim saat ve bazı dönemler ceket mendili kullanıyor. Bknz: Mendil Ceket Uyumu

senol-gunes-tarzi senol-gunes-ceketi senol-gunes-nasil-giyiniyor senol-gunes-giyim-tarzi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *