Erkekler İçin Pompadour Saç

Elvis saçı olarak da bilinen pompadour saç stili, 1960lı yıllarda oldukça popüler bir saç kesim modelidir.  Kıvırcık saçlı erkekler için çok kolay olmayan pompadour saç stili,  Bu saç modeli tahmin ettiğinizden daha rahat ve fresh bir görünüme sahip. İyi tarafı, neredeyse her yüz tipine uygundur. Şahsi fikrim, yuvarlak yüzlü ve kilolu kişilerin pompadour saç stilinden uzak durmaları :). Sizi fazla kilolu gösterebilir. Her yaş aralığı için uygun bir saç modelidir.

pompadour saç pompadour saç stili

Pompadour Saç Nedir?

Madame de Pompadour (1721-1764), Kral 15.Louis’in metresinin isminden çıkmıştır. Ön kısmı kabarık olan saç, geriye doğru taranarak şekillendirilir. Erkeklere pompadour saç modelinin gelmesi Elvis Presley ile olmuştur.

pompadour nedir pompadour ne demek

 

Pompadour saç stil modelleri

pompadour saç tarzı pompadour saç ne demek pompadour saç nasıl olur pompadour saç modelleri pompadour saç modeli pompadour saç kesim stili pompadour saç erkek modelleri  erkek pompadour saçpompadour erkek saç stili

Pompadour
Justin Timberlake saç tarzını uzun zamandır Pompadour olarak kullanıyor. Zaman zaman farklı şekillendirmeler yapsa da Pompadour saç stilini seviyor.
pompadour saç kesim
Ahmet Kural Saç Modeli olarak Pompadour kullanıyor.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *