Erkeklerde New Balance Sneakers Modası: İşadamı, Öğrenci farketmiyor !

New Balance sneakers modelleri son yılların en popüler ayakkabı tarzlarından. Amerikan ayakkabı trendi New Balance, Türkiye’ye geldiğinden beri birçok kesim tarafından hızlı kabul gören spor ayakkabı markası oldu. Hollywood yıldızlarından, Silikon Vadisi zenginlerine, iş adamlarına kadar tercih edilen New Balance sneakers modelleri, Nike dan biraz pahalı ama daha kaliteli ürünleri sevilen bir tarz yarattı. Sadece hedef kitle olarak değil tarz olarak da farklılaştı. Bir takım elbise altına, kot, şort veya bir chino pantolon altına bile giyebilirsiniz. Fosfor renkli sneakers modelleri sokakta çok trend ! Bu noktada klasik renk kombinasyonundan uzak durmaya gayret edin. Yani mor renkli bir ayakkabınız varsa, pantolonu veya tişörtünüzü mor olarak kombinlemeyin ! Ayakkabı renginizin farklı olmasına gayret edin ! New Balance, fitness için ayrı ayakkabılar üretiyor o yüzden sneakers ayakkabınızı spor faaliyetlerinde kullanmayın.

new balance erkek ayakkabı mor

 

new balance erkek ayakkabı modelleri

new balance erkek ayakkabı modeli

new balance erkek ayakkabı mavi

New Balance Sneakers Modelleri, Daha Sağlıklı !

New Balance topuk dikeni olan bireyler için daha iyi bir uyum oluşturabilirsiniz modelleri bir numarası vardır. New Balance ayakkabı modelleri, kas yorgunluğu ve topuk dikeni yorgunluğunu önleyici etkisi var.  New Balance Hareket Kontrol ve Hafif Hareket Kontrol ayakkabılar, ayak rahatsızlığı bulunanlar için ekstra destek sağlamak için üretiliyor, sağlığını önemseyenler tercih edebilir.

 

new balance erkek ayakkabı kırmızı renk

new balance erkek ayakkabı gri

new balance erkek ayakkabı fiyatları new balance erkek ayakkabı çeşitleri new balance erkek ayakkabı kombininew balance erkek ayakkabı casual new balance erkek ayakkabıları

new balance erkek ayakkabı sokak tarzı

new balance erkek ayakkabı sokak stilinew balance erkek ayakkabı yeşil

new balance erkek ayakkabı sokak modeli

new balance erkek ayakkabı renkli bağcıklar

new balance erkek ayakkabı kırmızı
New Balance Yeşil Sneakers
new balance erkek ayakkabı kot ile nasıl giyilir
New Balance Yeşil Sneakers

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *