Murat Güloğlu giyim tarzı, kendine has uslübu ve fiziği ile kendine özgün bir stil yaratıyor. Evinizin şehzadesi, korkusuz adam, ailenizin oğlu Murat Güloğlu’nu renkli dünyası:

 

murat guloglu giyim stili
Aksesuarları hep renkli. Bazen o kadar sade bir beyaz veya gri gömleğe taktığı kırmızı gözlük, turuncu saat onu rengarenk karakter yapabiliyor.
murat guloglu giyim tarzi fox
Murat’ı stiladam yapan şey, renkli kıyafetleri değil. Dar kesim gömlekleri hiç değil. Onu taşıması. Yüz ifadesi, anlatım tarzı ile o renkli havayı bizim içimize sokuyor.
murat guloglu giyim tarzi mavi
Şık olmak için bir kaygı duymuyor. Rahatlığı her zaman ön planda. Ayakkabıları genelde spor veya casual. Uç renkler seçebiliyor ama asla abartıya kaçmıyor. Sonuçta yaptığı meslek TRT’den yadigar.
murat guloglu giyim tarzi spiker
Eliniz ile yeşil ayakkabıları kapatın. Ne kadar sade bir giyim tarzı olduğunu göreceksiniz. Güzel Kardeşimmmm diye seslenerek, Murat Güloğlu giyim tarzını perçinliyor.
murat guloglu siradan
1.90 boyunda. İtalyan takımları olmasa, renkli aksesuarları olmasa o sadece Murat. Stüdyo ekibi, kendi zevkleri ile şehzade Murat Güloğlu apayrı bir tarza bürünüyor.
murat guloglu
Murat Güloğlu, haber spikeri, programcı ve yapımcı. Toplumun içine dışına sinmiş, koyu renkleri bize unutturan, itici olmadan evlere konuk olan Murat Güloğlu giyim tarzı.
murat guloglu giyim tarzi
Fox Haber’in 4 haber sunucusundan biri olan Murat Güloğlu’nun farklı kanallarda taklitçileri var. Fakat başarı formülü o kadar kolay değil. Kendi kanalında bile Fatih Portakal kırmızı bir pantolon giyse, İsmail Küçükkaya turuncu gözlük taksa aynı havayı katamaz. Murat Güloğlu giyim tarzını, karakterini tamamlayan bir stil.

murat guloglu giyim tarzi renkli murat guloglu giyim murat guloglu giyimi murat guloglu gomlek murat guloglu haber murat guloglu kiyafetleri murat guloglu tarzi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *