Lacivert elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir, benim lacivert takım elbiseye karşı tutkum var. O yüzden bu kombinasyonda inandığım en iyi ayakkabı rengi: kahverengi ayakkabı. Lacivert takım taba ayakkabı her zaman çok iyi tamamlayıcı olur. Burada ayakkabı modelinizin, takım elbise tarzınıza uyması renk uyumu kadar önemli. Bol kesim takım elbise ile daha yayvan tarzda bir ayakkabı. Dar italyan takım elbise ile daha sivrilen, ayağın şeklini alan ayakkabı tercihi gibi.

lacivert takim elbiseye kahverengi ayakkabi

Lacivert takım altına ayakkabı tercihinde kahverenginin, tabanın koyu olan rengi üzerinden gidin. Çünkü lacivert takım elbise görece koyu olduğundan kahve veya benzeri açık bir ton, ilginin ayakkabılarınıza yoğunlaşmasını sağlayacaktır. Halbuki biraz koyu kahverengi tonlar şık bir ayakkabı ile genele dağılan bir ilgi uyandıracak karşı tarafta.

lacivert takim elbiseye hangi ayakkabi giyilir

Lacivert takım elbise altına hangi tarz ayakkabı?

taba renk ayakkabi eskitmeİlk paragrafta bahsettiğim gibi takım elbisenin tarzına uygun tercihler yapmanızda fayda var. Özellikle lacivert ayakkabı altına şu tarzı giyin diyemiyorum. Fakat ucu siyah, koyu kahverengi double monk strap (çift tokalı) bir ayakkabı çok yakışacaktır. Bunun dışında lacivert takım elbise bordo ayakkabı ile çok iyi gidebilir yine tarz olarak tek veya çift tokalı bir ayakkabı modeli yakışır. Oxford ayakkabı modelleri özellikle klasik, tek renk şık bir ayakkabı uyumlu olabilir. Orta yaş ve üzeri için derby ayakkabı modelleri uyumlu olacaktır. Ayakkabı tarzınızı belirlerken gireceğiniz ortamın, sizin hangi işi yaptığınıza kadar bir çok değişkenimiz olduğunu unutmayın. Yani bir bankacı ile halay başı aynı takım elbiseyi giymemeli değil mi? Burada sadece stil ve tarz değil, rahatlık ve yakışanı da anlatmaya çalışıyorum. O yüzden yakışacağını düşündüğüm görselleri burada bulabilirsiniz onun dışında farklı fantaziler yapacaksanız kendinize her zaman ortam, kim olduğunuz ve kimler ile konuşacağınızı sorarak başlayın.

lacivert takim elbise icin ayakkabi
lacivert takim elbise bordo ayakkabı güzel bir kombin. Takım elbisenin koyuluğuna dikkat, bu çok güzel bir renk.

 Lacivert elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? Siyah?

Lacivert takım ile giyebileceğiniz renklerin başında taba, biraz daha iddialı olacaksa bordo. Siyah ayakkabı ile lacivert ayakkabı da çok tabii uyumlu olur. Size keskin, temiz ve bakımlı bir hava verebilir.

Burada, vereceğiniz enerjiyi kendinize sormanızda fayda var. Sizi çok tarz sahibi, stil adam göstermeyebilir belki fakat yeni mezun bir subay, genç işadamı izlenimi verir. Ne fark arasında ? Siyah kurtarıcıdır, her renk takım elbise ile giyersiniz. Yani bir siyah çorabınız, siyah ayakkabınız olsun herşey ile kombinlersiniz. Tarz sahibi lacivert takım elbise kombinasyonları için yukarıdaki tavsiyeleri dinleyin.

 

lacivert takim elbiseye hangi ayakkabilar

 Lacivert takım elbise ile ayakkabı kombinleri

 

lacivert takima ne renk ayakkabi   lacivert takim elbise altina hangi ayakkabi  lacivert takim elbiseye hangi ayakkabi    lacivert takim elbiseye hangi ayakkabi

Sizce lacivert pantolonun altına ne renk ayakkabı gider?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *