Kotun altına hangi ayakkabı giyilir, çok genel bir soru aslında. Kot pantolonun cinsi, rengi ve üst giyiminizin tamamlayıcı durumu önemli rol oynar bu noktada. Sorunumuz şu, kot pantolonlarının binlerce çeşidi var..

kot pantolon bordo ayakkabi

  • Fazla dökümlü olmaması önemli
  • Kot pantolonun uzunluğu ideal olmalı, çok dökümlü olmamalı.

kot pantolonun altina ne giyilir

erkek kot pantolon ve ayakkabi

Erkeklerin kot pantolonu ile giyebileceği ayakkabı türleri: blücher, loafer veya derby olabilir. Klasik bir hava yaratmak istiyorsanız monk strap ayakkabılar ideal olabilir. Koyu renk bir kot pantolonu, skinny model ile monk strap ayakkabı çığır açabilir :).

hangi ayakkabi kot altina giyilir

hangi erkek ayakkabi kot altina giyilir

Kombinasyonun bir ekip işi olduğunu unutmayın. Ayakkabı ve kot pantolon kombinasyonu ile üzerinize giyeceğiniz ceket, kemer, saat, gömleğinizin kıvrılıp kıvrılmadığı tamamlayıcı unsurlar.

kot pantolon erkek ayakkabi

kot pantolon ayakkabi kombinikot pantolon klasik ayakkabi

kot pantolon erkek ayakkabi kombinasyonu

 

 

kot pantolon erkek ayakkabi kombinasyonlari

kot pantolon alti ayakkabi

kotun altına hangi ayakkabı erkek

Kotun altına spor ayakkabı da oldukça hoş durur. Bununla ilgili ayrı bir yazı ile kotun altına giyilebilecek spor ayakkabılara bakacağız. Daha çok kombin tarzını anlatacağım ama genel olarak, spor ayakkabıyı altına giyip çıkabilirsiniz. Ufak bir hatırlatma, belli bir amaç için üretilmiş spor ayakkabıları, kotunuzun altına giyilecek ayakkabı olarak kullanmayın. Halı saha ayakkabısı, basketbol ayakkabısı sadece kullanıldığı yerde kalmalı.

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *