Kot altına spor ayakkabı erkeklerin en kolay ve sorgulamadan uyguladığı kombin. Jean ve spor ayakkabı kesinlikle iyi bir ikili fakat burada dikkat etmeniz gereken bazı faktörler var.

kot altina beyaz erkek spor ayakkabi skinny kot altina erkek beyaz spor ayakkabi

Premimum kot ile spor ayakkabı çok iyi gider. İyi bir kumaşa sahip, paça kısımları darlaşan kot modelleri ayakkabıyı ön plana çıkaracaktır. İyi bir spor ayakkabı modeli ancak ve ancak iyi bir kot pantolon ile tamamlanabilir. Bu arada premium kot bulmak için o kadar yüksek fiyatlara gerek yok. Yerel üreticiler ve markalar arasında başarılı olanlar var.

kot altina corapsiz erkek spor ayakkabi kot altina kot rengi spor ayakkabi

Koyu renk kot pantolon ile spor ayakkabı daha iyi duruyor.

kot altina beyaz adidas spor ayakkabi

Kot Pantolonu Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Kot pantolonu altına spor ayakkabı kuşkusuz beyaza çok yakışıyor. Beyaz giymek Türkiye’de oldukça zor, sokaklar tozlu. Bu yüzden beyaz ayakkabı giyerken temiz olması mühim.

dar kot altina beyaz spor ayakkabi kot altina beyaz spor ayakkabi kot altina new balance spor ayakkabi giyimi kot altina new balance spor ayakkabi erkek siyah

kot pantolonu altına turuncu new balance
Kot pantolonu new balance spor ayakkabı kombinleri özellikle San Francisco girişimcilerinin dünyaya yaydığı bir tarz olarak biliniyor. İş yerinde rahat ve casual bir hava oluşturmak isteyen reklam, IT kökenli işlerde bu tip tarzı görüyoruz.
kot altina new balance spor ayakkabi
Kot pantolon altına renkli spor ayakkabılar oldukça yakışıyor. NewBalance özellikle bu tip renkli sneakers çeşitliliğini oldukça geniş tutuyor.

kot altina new balance spor ayakkabi klasik kot altina spor ayakkabi erkek nike kot altina beyaz nike spor ayakkabi kot altina spor ayakkabi nike kot altina spor ayakkabi nike kirmizi kot altina nike spor ayakkabi

Kot Pantolonu Altına Spor Ayakkabı: Ünlü Tarzı David Beckham

David Beckham giyim tarzında gördüğünüz üzere kot pantolonu üzerine beyaz spor ayakkabı oldukça şık duruyor. Ünlü futbolcu bu tarzdan vazgeçemeyenlerden. Bol kesim kot pantolonu tercih etmesine rağmen dikkat ederseniz paça kısmını ayakkabı üzerine düşecek şekilde bırakıyor. Bu ayakkabının görünürlüğü ve genel görünümün daha düzgün olmasını sağlıyor.

kot altina spor ayakkabi david bekcham giyim tarzi kot altina spor ayakkabi david beckham tarzi kot altina spor ayakkabi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *