Günümüzde kişiye özel dikim gömlek yapan yüzlerce hatta binlerce terzilerin ve büyük firmaların olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat günümüz şartlarından ötürü herhangi bir şeyin başına özel sıfatı yüklendiğinde otomatik olarak o ürün bir butik olarak sayılmakta olduğu için haliyle biraz pahalı bir hale gelebilmektedir. Örneğin kişiye özel dikim gömlek yapan bir firmada tamamen kendi istediğiniz kumaş, kalite ve kesimlerde bir gömlek modeli diktirmeniz sizce kaç paraya mâl olurdu? Elbette firmadan firmaya ve firmaların kullandığı kumaş kalitesinden tasarımcısına göre bu durum değişkenlik gösterse tam olarak istediğiniz özelliklerde bir şeyi bulmanız bazen zor, bazen ise oldukça pahalı bir hale gelebiliyor.

Gömlekler kıyafet olarak bu kadar yaygın olmasına rağmen her zaman istediğimiz kalıbı bulamıyoruz. Çünkü hepimizin vücut ölçüleri ve kalıbı farklı. Bu da bizi bir taraftan özel yaparken diğer bir taraftan da kıyafet seçerken maalesef ki bir hayli zorluyor. Bazen istediğimiz gömlek rengini bazen de kalıbını arayıp da bulamıyoruz. Burada imdadımıza kişiye özel gömlek fikri yetişiyor.

Gömlekler şüphesiz ki iş hayatı ve günlük hayatımızın en çok tercih edilen kıyafetidir. Önemli bir iş görüşmemizde, ya da en özel günlerimizde en iyi kurtarıcımız bir takım elbise, bir de gömleklerdir.

Bazen bir kot pantolonun üzerine, ya da kumaş pantolonla kombinlenen gömlekler, bizleri hem şık hem de dinamik bir görüntüye rahatça ulaştırırlar. Ama gel gelelim ki kalıpları her zaman vücut tipimize uygun olmayabiliyor. Büyük giyim markalarının, tek tip kalıp ve bedenleri üzerine ürettiği erkek gömlek modelleri, maalesef her zaman bizim vücut tipimize hitap etmiyor. Peki biz bu kalıplara uymak zorunda mıyız ? Elbette ki değiliz ! Artık kendinize özel gömlek diktirerek bu sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz ve hatta gittiğiniz davetlerin gözdesi siz olabilirsiniz. Çünkü şık giyinmek bir prestijdir. Bu prestije sahip olmak hepimizin hakkı. Ama gömlek fiyatları mağazalardan çok mu farklılık gösteriyor diye merak ediyorsanız, özel gömlek diktirmek sanıldığı kadar yüksek rakamları bulmuyor. Sizlerin seveceği, kaliteli, çeşit çeşit renklere sahip kumaş kartelalarından dilediğiniz gömlek modeli hemen vereceğiniz ölçülerde dikiliyor. Sizin tek yapmanız gereken şey ölçülerinizi doğru almak ve siparişinizi vermek. 

Sizler de özel günlerinizi en iyi şekilde geçirmek için, özel gömlek diktirebilir, kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Önemli günlerinizde kendiniz daha iyi hissetmek istiyorsanız, size tavsiyemiz iyi giyinmeniz. Çünkü kıyafet bir yerde özgüvendir.

Sizler için tasarım ve özel dikim gömlek konusunda çok başarılı işler yapan bir markayı da paylaşmadan edemedim : https://v4tailor.com/ Mutlaka göz atın derim, şıklığınız size özel olsun 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *