Kenan İmirzalıoğlu giyim tarzı, son 10 yılda daha belirginleşen, oturan bir tarz olmuştur. Ünlü oyuncunun, rol aldığı dizeler, bağlayıcı sözleşmeler sebebiyle klasik giyim vazgeçilmezi oldu. Kenan’ı stil giyinen adam yapan şey: Kıyafeti taşıyabilmek. Kenan İmirzalıoğlu ile tanışma, birebir görme fırsatınız olduysa ne demek istediğimi anlıyorsunuzdur.

kenan imirzalioglu stiladam

Oldukça uzun boylu, geniş omuzlu, güleryüzlü ve efendi birisinin takım elbise giymesi, herşeyi muntazam yapıyor. Bu bağlamda, Kenan İmirzalıoğlu giyimi, üzerindeki kıyafeti taşıyabilmek anlamına demek. Mankenlik tecrübesinin vermiş olduğu yürüyüşü, oyunculuğunun vermiş olduğu bakış yeteneği tamamlıyor. Her girdiği ortamın havasını değiştirme gücüne sahip, bu ünlü olmasından bağımsız bir durum. Üzerine yapışan, abi ve delikanlı durumunu giyimi ile tamamlıyor. Spor kıyafetlerinde bile belli bir klasik çizgiden, ispanyol tarzı bir hava yaratmak istiyor. Çünkü, Kenan İmirzalıoğlu ile spor giyim birbirini tamamlıyor. Örnek olarak:

kenan imirzalioglu spor giyimi

Burada bir çok etken var. Bu resme konu olan durumun yanı sıra, özel bir çekim, makyaj vs yok burada. Sokak stili bu şekilde olmuş yaftası doğru değil. Asıl sorun, tişört. ‘Kenan İmirzalıoğlu imajı’ denilen şey spor kıyafet ile bile klasik çizgiden vazgeçmemek. Şimdi bir kaç örnek ile spor klasik giyim tarzına bakalım:

c

kenan imirzalioglu italyan tarzi

kenan imirzalioglu lookbook

kenan imirzalioglu spor italyan

Artık ünlü oyuncu eskisi gibi giyinemiyor. Bir çok röportajında komedi filmi yapmak istediğini söyledi. Özel yaşantısında, spor giyimi, doğa hayatını sevmesine rağmen salon erkeği algısı onu eskiden giydiği gibi rahat giymesine izin vermiyor.

kenan imirzalioglu giyimi spor
10 yıl öncesi, Kenan İmirzalıoğlu daha rahat giyinebiliyordu.

 

Kip Kataloğu: Kenan İmirzalıoğlu Giyimi

Kenan İmirzalıoğlu kıyafetlerini, Karadayı dizisi için KİP hazırladı. Ünlü oyuncu firma ile bir katalog çekimi de gerçekleştirdi. Dönem dizisi çekildiği için takım elbise tarzında biraz eskiye gidilmiş.

kenan imirzalioglu giyimi kenan imirzalioglu giyim tarzi kenan imirzalioglu giyim stili kenan imirzalioglu nasil giyiniyor kenan imirzalioglu kiyafeti kenan imirzalioglu gibi giyinmek kenan imirzalioglu takim elbise kenan imirzalioglu klasik giyim kenan imirzalioglu tarzi

Kenan İmirzalıoğlu bakışı, poz vermesi, duruşu ile tamalayıcı unsurları bir araya getiriyor. Hem kişiliği hem oynadığı dizi karakterlerindeki rol ile mükemmele yaklaştırıyorsunuz.

kenan imirzalioglu nerden giyiniyor kenan imirzalioglu gri takim elbise kenan imirzalioglu kravatli

kenan imirzalioglu spor kiyafetleri
Kenan İmirzalıoğlu gömlek giyerse tamamdır. Tişört yasak artık, Cihangir’de basından kaçabildiği zamanlar giyebiliyor.
kenan imirzalioglu italyan giyim
Kenan İmirzalıoğlu, spor klasik tarzı

kenan imirzalioglu dar kesim   kenan imirzalioglu kip cekimleri kenan imirzalioglu kip katalog kenan imirzalioglu damatlik   kenan imirzalioglu beyaz takim elbise kenan imirzalioglu keten beyaz mavi ceket

kenan imirzalioglu kahvalti

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *