Kış mevsimi insanı mısın, yoksa yaz tam benlik mi diyorsun ? Eğer sen de spor yapmak vazgeçilmezim diyorsan inan bana mevsimin hiç önemi yok. Şık bir kombinin yanı sıra fit bir vücut da stil sahibi bir erkeğin vazgeçilmezi olmalıdır. Kışın kalınlığına bürünürken spor esnasında bile şık olmak istemez misin ? Kayak mevsimi gelip çatmışken, Stiladam’dan kayak pistlerinde gözleri üzerinize çekecek kayak modası tüyoları geliyor :

Kayak Kombini için:

  1. Kar Pantolonu

Rengarenk kar pantolonları ile renklerin ahengine bırak kendini. Koyu tonlara boğulmadan kışın bile çok renkli olunabileceğini unutma. Kayarken kolaylık sağlayacak askılar da hem fonksiyonel hem de ayrı bir aksesuar gibi…

kayak icin erkek pantolon kombinleri

Tabi askısız şekilde de kullanabilirsiniz :

erkekler icin kar kombinleri

  1. Polar İçlik

Hava buz gibiyse, şıklığın yanı sıra kıyafetinin fonksiyonelliği önemli. Seni sıcacık tutacak polar ürünler üşümemen için ideal ! İster tulum gibi kullanırsın, istersen ayrı parçalar halinde…

erkek kayak kombini beyaz mont

  1. Kayak Montu

Kayak yaparken giyeceğin kar montu en önemli ayrıntılardan biri. İster renkli, ister desenli…Artık oldukça fazla seçenek olan kayak montlarında seçim yaparken başın dönebilir ! Benden sana önemli bir tavsiye : Bol cepli olsun. Güzel fotoğraflar yakalamak için telefonun bir cebinde olmalı, belki zirvede içeceğin sıcak çikolata için paranı koyabileceğin yere de ihtiyacın olacak. İşte tam bu yüzden güzel önerilerim var :

erkek kayak kombini monterkek kar mont modelleri

  1. Kayak Gözlüğü

Kayarken gözlüğün de stilinin tamamlayıcısı olacak. Birbirinden şık ve renkli kar gözlüklerinden birini seçmeden kayağa gitme derim. Hem kardan yansıyan ışıklardan korur,hem de şıklığına son dokunuşu yapar.

erkek kayak kombini gozluk

erkek kayak kombini gozluk dragon 195 dolar

  1. Kayak Eldiveni

İşte son dokunuş da geliyor. Kayak yaparken olmazsa olmaz kayak aksesuarı olan eldiven seçimi de oldukça önemlidir.  Ellerinizi sıcak tutarken, aynı zamanda kombinizi de tamamlayacaktır.

erkek kar eldiveni siyah radarskis marka erkek kar eldivenleri erkek kar eldiveni modelleri

Best mens snow boots for winter 2017
erkek kayak kombinleri

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *