Kahverengi pantolon üstüne mavi renk en yakıştırdığım üçlüden sadece biri. İş hayatında smart casual giyim tercih eden orta yaş şık giyinen erkeklerin tarzı: Kahverengi Pantolon üzerine lacivert kazak giyimi. Kombini mükemmel hale getirmek için, kahverengi pantolon ile kahve saat, ayakkabı ve kemer tercih etmeniz uygun olacaktır. Normal şartlarda bu kalıplara karşı çıkmama rağmen, kahve erkek pantolonu ile daha iyi giden bir ayakkabı rengi olmuyor yine kahve ayakkabı oluyor.

 

kahverengi pantolon uzerine beyaz gomlek  mavi kazak erkek

kahverengi pantolon uzerine kisa kol mavi gomlek erkek kahverengi pantolon uzerine kot gomlek erkek

Kahve pantolon üzerine lacivert mi mavi mi?

Erkek giyim tarzında koyu renklerin daha formal (resmi) bir imaj yarattığı, açık renk tercihlerin ise daha spor bir görünüm yarattığı kabul edilir. Lacivert gömlek, kazak kahve pantolon ile iş yerinde çok şık olabilir. Haftasonu tercihlerinde, yaz döneminde açık renk mavi gömlek ile kahve pantolon oldukça iyi bir tamamlayıcı olabiliyor.

kahverengi pantolon uzerine koyu lacivert kazak erkek kahverengi pantolon uzerine koyu mavi  palto ceket erkek kahverengi pantolon uzerine koyu mavi ceket erkek

Kahverengi pantolon üzerine koyu mavi bir ceket giyen erkekler için kahve ton ayakkabılara ek olarak, spor veya klasik siyah renk ayakkabı da uyumlu olabiliyor.

kahverengi pantolon uzerine lacivert ceket erkek

kahverengi pantolon uzerine mavi gomlek erkek

Kahverengi pantolon altına bem beyaz ayakkabılar diğer bir alternatif. Mavi gömlek ile yarattığınız pozitif, renkli imajı beyaz ayakkabılarınız tamamlayacaktır. Bu noktada, alternatif bir tarz olsun kirli beyaz görüntüsü olan bir ayakkabı tercih edeyim diye düşünmeyin. Çünkü cidden “bembeyaz” ayakkabı tercihi ancak bu kahverengi pantolonu daha tamamlayıcı ve şık gösterecektir.

kahverengi pantolon uzerine mavi gomlek kombini erkek kahverengi pantolon uzerine mavi gri gomlek  erkek

kahverengi pantolon uzerine mavi jeans gomlek  erkek

kahverengi pantolon uzerine mavi kazakerkek

kahverengi pantolon uzerine koyu mavi penye erkekkahverengi pantolon uzerine mavi kot gomlek  erkekkahverengi pantolon uzerine navy gomlek erkek

 

kahverengi pantolon uzerine acik mavi ceket erkek

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *