Estetik yaptıran ünlü erkekler listesinde yakışıklığı su götürmeyecek kişiler olduğunu görüyoruz. Gençliğinde zaten yakışıklı olan ünlü erkeklerin bir dönem sonra estetiğe ihtiyaç duyduğunu görüyoruz.

Estetik yaptıran ünlülerin öncesi ve sonrası

Estetik yaptıran ünlülerin öncesi ve sonrası sizi çok şaşırtacak.

ozcan deniz estetik yaptiran unlu erkekler

Sol tarafta özcan denizin estetiksiz hali bulunuyor. Burada bir imaj değişikliği olduğunu yadsımamak lazım. Müzik stilinden, giyiniş tarzına, saç kesimine tamamen farklı bir imaj alıyor yıllar sonrasında ünlü sanatçı. Özcan deniz burun estetiği bir çok erkek tarafından talep edilen ve örnek alınan güzellikte. Kaşlarında ciddi bir seyreltme ve orta kaş bölgesini yok etmesinin yanı sıra yıllar içinde üst elmacık bölgesine botoks yaptırdı.

ronaldo estetik yaptiran unlu erkekler

Ronaldo’nun özellikle dişlerinde problemli olan görünümünü, uzun süre ortodontik tedavi ile çözdüğünü biliyorsunuzdur. Peşi sıra laminat kaplama ve beyazlatma işlemleri ile dişlerini mükemmel hale getiren futbolcu, kaşlarını şekillendirip gerdirme operasyonları bambaşka görünüme kavuştu. Aslen daha beyaz tenli olan Ronaldo, bronz tenini kaybetmemek için bakım merkezlerine düzenli olarak gidiyor.

tarkan-estetik-yaptiran-erkekler

Tarkan’da diş operasyonu ile temel estetik’e merhaba diyenler arasında. İmaj değişikliğini neredeyse her albümü ile değiştiren megastar, bir çok estetiği yüzünde barındırıyor. Estetik yaptıran ünlülerin öncesi ve sonrası listesinde Tarkan’ın yaşadığı değişim oldukça şaşırtıcı. Fakat, Tarkan her zaman yakışıklı, seksi ve moda.

tom-cruise2-estetik yaptiran unlu erkekler tom-cruise-estetik yaptiran unlu erkekler

Alper Potuk burun estetiği,  Türkiyede burun estetiği yaptıran ünlüler arasında oldukça popüler. Burun estetiği yaptıran yorumları arasında bu kadar popüler hale gelmesinin tek sebebi, oldukça doğal olması. Dudak ve yüz yapısına tam oturan burun estetiği ile Alper Potuk bir anda İtalyan yakışıklı erkekleri kataloğuna girebilecek bir seviyeye çıktı.

alper potuk-estetik-yaptiran-erkekler

mahsun kirmizigul estetik yaptiran unlu erkekler

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *