Erkek için kot altına mokasen ayakkabı geçtiğimiz yaz oldukça merak konusu oldu. Dar kot pantolonlar ve kısa parça bu yıl popüler olmaya devam ediyor. Hal böyle olunca, kısa paça ile birlikte erkeklerin kot altına mokasen ayakkabı tercihi önemli bir konu haline geliyor. Bazı kombinler fikir verebilir:

kot altina erkek mokasen ayakkabi sari kot altina erkek mokasen ayakkabi

kot altina mokasen nasil giyilir erkek

kot altina mokasen tercihi erkek renkli mokasen erkek

makosen hangi ayakkabi ile gider makosen ayakkabi altina ne giyilir

makosen ayakkabi uyumu

makosen nasil giyilir
Mokasen ayakkabı ve kot kumaşı mükemmel bir uyum içinde. Kot pantolon altına mokasen giyebileceğiniz gibi şort da uygundur. Tarihçesi oldukça eski olan mokasen ayakkabı, insanoğlunun ilk ürettiği ayakkabı çeşitlerindendir. Üç parça derinin birbirine yapışması ile giyilir. Mokasen nasıl giyilir, kesinlikle çorapsız giyilir. Soğuk hava veya çorap konusunda ısrarcı olmak istiyorsanız renkli çoraplar tercih edilmeli, tek renkten uzak durmanız gerekir.

makosen nasil kombinlenir

mokasen ayakkabi uyumu mokesen kot uyumu

renkli erkek makosen modelleri
Erkek için Kot Altına Mokase Ayakkabı altına en fazla tercih edilen renk. Türkiye’de daha koyu renkler tercih edilmesine rağmen özellikle sıcak bölgelerde ayakkabının sağlıklı bir renk tonuna sahip olması için biraz daha açık renk bile tercih edebilirsiniz.

kot altina makosen ayakkabi giyilir mi

kot altina makosen ayakkabi

pantolon makosen ayakkabi uyumu

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *