Erkek fülar modelleri, farklı bağlama stilleri ve kumaş çeşitliliğinden oluşan, tahmininizden çok çeşitli bir erkek aksesuar. Bir çok erkek tarafından fülar kullanmak, uğraş verici ve feminen olarak algılanıyor. Türk erkek modasının önde gelenleri, tasarımcılar ve stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi. Aslında siyasetten, eğlence dünyasına atkı, şal, fülar şeklinde bir çok erkek kullanıyor.

erkek mavi fular

erkek fular modelleri

 

Erkek Fülar Takar Mı ?

Erkek fülar takar. Kışın boğazını sıcak tutar, soğuktan korur. Urfa-Hatay sıcağında sıcaktan yakanı korur. Erkek fülar modelleri sanıldığının aksine çok ilgi çeken, herkesin üzerinizde ilk gördüğü ayrıntı değil. Fülar rengi ile genel görünümüzden aykırılaşan bir renk kombinasyonu oluşturduysanız bu ilgi çekecektir.

erkek-fular-sokak-stili
erkek-fular-sokak-stili
erkek boyun saran fular modelleri
Erkek fülar kullanımda boyun saran modeli, bisiklet yaka giyim ile kombinlenmelidir. V yaka üzerinden boyun saran fülar, rahatsız edici görünecektir.

erkek fular modelleri kis

Çığır açan, süper farkılılık yaratan bir imajı ufacık bir fülar ile yapmanız mümkün. Cart renk bir ayakkabının bile yapamayacağı etkiyi 10 cmlik kumaş yapabiliyor.

erkek boyun fular modelleri

erkek sal fular modelleri erkek fular tarzi kirmizi erkek fular model cesitleri erkek fular modelleri kirmizi erkek fular modelikalin erkek fular modelleri

fular tarzi erkek

yesil erkek fular modeli

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *