Erkek bilek pantolon modelleri bir tabu olarak türk erkek giyim tarzı önünde yer alıyor. Erkek pantolon seçimlerinde slim fit giyim bile kendine zor yer bulurken bir erkeğin bilek pantolon tercih etmesi oldukça iddialı. 2016 erkek yaz modası içinde daha sık göreceğimiz bir şey varsa erkek bilek pantolon. Daha dar, kısalmış paçalar sizi bekliyor. Maskülen bir görüntü sağlamak çok zor değil. Klasik ayakkabı kullanımı, italyan kesim sizi daha erkeksi gösterecektir.

erkek bilek pantolon

Spor ayakkabı kullanımı, spor dar kesim pantolonlar sizin erkeksi görünümüzü etkileyebilir.

erkek bilek pantolon tarzi

Kanvas, keten ve kot seçenekleri en çok kullanılanlar olacak.

erkek bilek pantolon stili

Erkek Bilek Pantolon Modelleri ama hangi marka ?

Erkek bilek pantolon almaya karar verdiniz fakat hangi markayı tercih edeceksiniz? Türk erkekleri fazla rağbet göstermediği için Türk erkek giyim markaları arasında bilek pantolon bulmak neredeyse imkansız. İspanyol giyim markası Zara başta olmak üzere yabancı giyim markalarında dar kesim pantolon arasında kısa paça, bilek pantolon bulabilirsiniz.

erkek bilek pantolon nasil giyilir erkek bilek pantolon sokak tarzierkek bilek pantolon modellerierkek bilek pantolon nedir erkek kisa paca pantolon

erkek bilek acik pantolon erkek bilek kot pantolon erkek bilek pantolon corapsiz erkek bilek kisa pantolon

Erkek bilek pantolon genellikle çorapsız tarz ile tamamlayıcı oluyor. İlla çorap giymek istiyorsanız, ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Kesinlikle renkli bir çorap giyiyorsunuz ve siyah, beyaz renkten uzak duruyorsunuz.

erkek bilek pantolon corap

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *