David Beckham giyimi ünlü giyimleri arasında herkesten farklılaşan bir yerde.

david beckham sokak tarzi david beckham sokak stili

David beckham giyim tarzı tek bir cümle ile tarif edilmesi mümkün olmayan, popüler olan ne varsa onun tercih edildiği bir tarz. Çok geniş bir dolabı olduğu gayet aşikar, her sokağa çıktığında farklı bir giyim tarzı, farklı bir saç stili görebiliyoruz.

david beckham sokak modasi david beckham giyim tarzi sokak stili

Popüler kültüre ait her insan, örneğin pop şarkıcısı, talk-show sunucusu ‘değişmiş’ görünmek için bu yola başvurabilir. Yeni albümü, yeni sezonu ile ilgili bir mesaj vermek için kullanır.

david beckham giyim tarzi sokak stili

David Beckham sokak stili oldukça rahat bir giyimden oluşuyor. Genelde spor giyinmeyi tercih. Beckham dar kesimi sevmiyor ve sivri, İtalyan ayakkabıları tercih etmiyor.

david beckham giyim tarzi sokak stili nasil giyiniyor

David Beckham giyim tarzı diyince kot pantolon olmazsa olmazı. Sokakta ve günlük yaşantıda, kot üstü gömlek, şapka ve güneş gözlüğü olmazsa olmazı.

david beckham giyim tarzi sokak stili gibi giyinmek david beckham sokak stili takim elbise

Kot pantolonun altına ayakkabı tercihi çoğunlukla beyaz spor ayakkabı oluyor.

David Beckham Giyim Tarzı Kural 1: Kot Altına Beyaz Spor Ayakkabı

David Beckham bol kesim kotlarına spor ayakkabı tercih ediyor. Bu spor ayakkabı rengi çoğunlukla beyaz oluyor.

kot altina spor ayakkabi david bekcham giyim tarzikot altina spor ayakkabi david beckham tarzidavid beckham sokak stili sac tarzi

Beckham giyim tarzı bir bakmışssınız California sahalinde şort gömlek, bir bakmışsınız Los Angels'da pijama ile alışveriş yapıyor. Rahat giyim Beckham için çok önemli. Saçları her daim bakımlı. Saçları bakımsız ise muhakkak şapka takıyor.

david beckham sokak stili nasil olmalli david beckham sokak stili nasil giyiniyor

David Beckham giyim tarzı aynı zamanda yalın ve sade. Aksesuar kullanmıyor. Küpelere özellikle pırlanta küpelere merakı var. Kemersiz pantolon asla giymiyor.

beckham sokak stili gomlek
David Beckham sokak stili en casual giyim tercihinde bile bol kesim tercihten yana.

david beckham sokak stili gibi giyinmek beckham sokak tarzi beckham sokak stili beckham sokak stili nasil beckham sokak stili casual giyim beckham sokak giyimi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *