Brad Pitt giyim tarzı, her ünlü oyuncu da olduğu gibi sürekli değişen, girdiği role göre kendini tekrar tanımlayabilen bir tarz. Ünlü aktör, her tanımlamadan önce yakışıklı ve uzun yıllardır bir ekol. Giydiği, konuştuğu, yaptığı herşeyi moda haline getirebilen birisi.

 brad pitt kiyafetleri

Brad Pitt Giyim Tarzı: Klasik ve Sokak

Brad Pitt Giyim Tarzı Klasik ve Sokak Stili olarak iki ayrı yazı ile inceleme fırsatı oldu. Daha detaylarını ilgili yazılar üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu yazı da Brad Pitt’in genel stilini inceleyeceğiz.

brad pitt modasi

Brad Pitt’i vazgeçilmez kılan ve karşı cinsleri hayran bırakan özelliği yakışıklı olmasının yanısıra serseri ruhu tüm algıyı değiştiriyor. Oynadığı karakterler ve giyimindeki serseri tarzı onu diğerlerinden farklı ve kalıcı yaptı.

Brad Pitt Giyim Tarzı: Serseri Görünmek

Fight Club kariyerinde önemli bir nokta. Psikopat, sorunlu bir görünüm içine girdi. Saç tarzı bu kadar yakışamaz dedik. Kullandığı sabun, bornoz herşey olay oldu. Hollywood’dan kendinden yakışıklı olan sayısı artarken, bu serseri ruh, psikopat hareketler, renkli giyim tarzı takipçilerini ona daha bağlı yaptı.

brad pitt sokak tarzi pantolonbrad pitt giyimi nasil olmalibrad pitt gomlegi

Dışarda siz giyseniz kesinlikle yakışmayacak, tuhaf algılanacak kıyafet stili oldu.

7b863a2597768c8a8d58ef3b895c4205 7f5f5789fe8d3d40a1dccd68368ac4cd

Yaşı ilerleyen Brad, daha klasik ve sade seçimler yapmaya başladı. Halbuki Fight Club da asilik dışında Troy filminde de oynadığı karakter ile bizi hayran bıraktı. Bir savaşçı karakterine bile aykırılığı verebilen aktör.

brad pitt sokak tarzi modasi

Brad Pitt eğer o eski bebek yüzlü karakteri ile devam etse, bugün ulaştığı başarı seviyesine ulaşırmıydı? Kimbilir…

BOZEMAN, MT - AUGUST: Brad Pitt palys his ukalele during the filming of "A River Runs Through It" in 1991. (Photo by John Kelly/Getty Images)
BOZEMAN, MT – AUGUST: Brad Pitt palys his ukalele during the filming of “A River Runs Through It” in 1991. (Photo by John Kelly/Getty Images)

brad pitt pantolon brad pitt sokak tarzi giyimi  brad pitt sokak tarzi nasil giyiniyor  brad pitt sokak tarzi stili brad pitt sokak tarzi tarzı giyim brad pitt sokak tarzi brad pitt spor tarzi brad pitt stil tarzi brad pitt stili brad pitt takim elbise 5d464e1a0dba419af3ccb3955326b392 55bd3c241a976c62ed96d0674820b77f brad pitt ceketi brad pitt gibi giyinmek brad pitt giyim tarzi brad pitt giyim  brad pitt giyimi  brad pitt kiyafeti

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *