ten rengi ayakkabı - takım elbise kombinasyonu

Ten rengi ayakkabı ile takım elbise kombinasyonu

Tan ayakkabı güneş ışığında çok güzel parlıyor. Harika , fıstık – kahverengi renge sahiptir . Ancak, onlar da koyu bir gölge ile yıpranmış olmamalı , lacivert , mavi, siyah ve kömür bir kontrast çok fazla vardır. Mid – gri ve orta – mavi takım elbise daha iyidir;desatürasyon ayakkabının parlaklığını kaydırır. Açık gri , kahverengi ve krem renklerin bütün tonlarınıen ideal renklerdir.

Siyah  renk ayakkabı ile takım elbise kombinasyonu

siyah rengi ayakkabı - takım elbise kombinasyonu

Siyah ayakkabı en resmi ayakkabıdır , ama çok yönlü değildir . Onlar her türlü , özellikle kömür griler için son derece uygundur , ancak genel görünüm ile çatışmamalıdır . Bunun yerine , mavi ve siyah arasında doğru kontrast elde etmek için orta – blues ile onları giymek gerekir . Ayrıca kahverengi için uygun değildir.

Kestane rengi ayakkabı ile takım elbise kombinasyonu

kestane rengi ayakkabı - takım elbise kombinasyonu

Kestane ayakkabılar çok rükuş duran bir renk değildir – lacivert , kömür , açık gri , orta – mavi, orta gri , bütün gölgeler ve hatta krem kahverengi ; gibi bir çok renk ile uyumludur.  Siyah ayakkabıdan daha az resmidir. Hayat kurtaran ayakkabı rengidir, o yüzden garip ceket ve pantolon kombinasyonları için en ideal renktir. Uzun zamandır giymekten çekindiğiniz renkler varsa bu şekilde değerlendirin.

Kan Rengi (Vişne Çürüğü) ayakkabı ile takım elbise kombinasyonu

vişne rengi ayakkabı - takım elbise kombinasyonu

Oxblood muhtemelen ayakkabının nadir rengidir . Kestane gibi neredeyse çok yönlü bazı kahverengiler ile çatışma rağmen , oxblood ayakkabı, blues ve her türlü griler ile iyi görünüyorsun.

Koyu kahverengi ayakkabı ile takım elbise kombinasyonu

koyu kahve ayakkabı - takım elbise kombinasyonu

 

Koyu kahverengi ayakkabı, fırtınalı havalarda , siyahtan ayırt etmek genellikle zordur . Donanmanýn kefen eğilimi ise Mid – blues’ renge dönüştüğünde ‘ çıkarmak . Her türlü kahverengiler olur ama  açık gri renkler daha uyumludur.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *