2016 Erkek Kış Giyimi renkli ceket modelleri ve tamamlayıcı hırkalar ile oldukça şık. Altınyıldız Classics 2016 koleksiyonunda yer alan triko ve ceketleri özelilkle görmenizi tavsiye ediyorum.Altinyildiz-Classics 2016 erkek

2016 Kış Erkek Modası bordo renklerin yoğunluğu içinde geçiyor. Her kış içimizi karartan siyah tonların aksine bu yıl başta Altınyıldız Classic 2016 Erkek Kataloğu olmak üzere renkler genel olarak erkek giyimine hakim olacak.

altinyildiz-classics-2016-erkek-moda-ceket,

Takım renk giyme kültüründen giderek uzaklaşıyoruz. Yaka mendilinden, triko renk seçimine olabildiğince tamamlayıcı fakat aynı olmayan renkler ile kombinlemeye devam ediyoruz.

altinyildiz erkek moda 2016 ceketler

altinyildiz erkek moda 2016 triko
Erkek trikolarda her zaman kurtarıcı haki ve bordo şıklığı, bu yılda devam ediyor.
altinyildiz erkek moda 2016 kaskol atki
2016 Kış Erkek Modasında, ister ceket, ister kaban giyin mutlaka suretle siyah, koyu gri tonlardan uzak durun. Bu yıl yine bordo, haki ve koyu kahve renk tercihleri ön planda olacak.

Erkek Moda 2016: Şıklık Detaylarda Gizlidir

Erkek Modası 2016 ilk dergisinde ‘şıklık detaylarda gizlidir’ sloganı ile çıkan Altınyıldız’ın koleksiyonu bu stratejinin altını çizer noktada. Stiladam’da kullanılan renklerin, aksesuarların genel görünümde yarattığı şıklık daima vurgulanıyor. Bu kış sezonu ile, tekrar belirtmekte fayda küçük detaylar, genel görünümdeki şıklığa giden yolda altın değerinde.

altinyildiz-classics-2016-erkek

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *